Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše veterina CANISVET

banner.jpg

 

 

 

Canisvet
http://www.veterinaprovodov.cz/


Panička mi vybrala Veterinární kliniku Canisvet. Panička říká, že o lepší klinice v okolí neví. Od mala jsem tam pečený vařený - začalo to potravní alergií a pak se to se mnou vezlo...

V ordinaci mi nejdříve dali přezdívku ''dráťák'' protože na podzim r.2008 jsem se tak naštval, že mě panička nechala 20 minut samotného doma, že jsem sežral kabel od internetu a rozhryzal a trochu požral koženkové čalounění na vstupních dveřích. Panička se mnou jela hned k vetovi, kde jsem po injekci vydávil pár drátků, malý smotek kabelu a kousky molitanu a koženky ze dveří.

No, jenže po následném RTG se zjistilo, že dva dráty mi ještě v žaludku zůstaly, takže mi vet předepsal projímadlo Lactoluse sirup a panička mne ládovala, co to jen šlo. Chodil jsem ven i ve 2 hodin ráno a stále jsem jen kadil a kadil......ale zadařilo se a po dvou dnech na RTG se zjistilo, že je vše OK a dráty z žaludku jsou fuč.

Přesto jsem si nedal pokoj a následně jsem zase malému páníčkovi rozhryzal kabel od PlayStationu v domnění, že se zase budu mít dobře a budou hody........Jenže panička na mě vyzrála, protože rozhryzaný kabel složila a zjistila, že nic nechybí, že je kabel komplet. Takže to mi trochu nevyšlo.
Rozhryzal jsem malým páníčkům ještě pár knížek a paničce koženou bundu a bačkory, aby věděli, že mě příště nemají nechávat samotného doma.

  Aby toho nebylo málo, tak se mi při špatném doskoku z kladiny na cvičáku udělala boule na kloubku pravé přední tlapy. Panička myslela, že je to zánět, ale po RTG se zjitilo, že mám na 2x zlomenou chrupavku, takže jsem dostal obstřik a byl jsem 14 dní v klidu, což mě teda vůbec nebavilo, ale co se dalo dělat...

Po Novém roce 2009 jsem začal kulhat na přední pravou tlapu, takže opět se mnou panička jela k vetovi, abych se netrápil a dostal injekci, která je šetrná na žaludek a do hodiny zabere, že je po kulhání. Vet už mi neříká ''dráťáku'' ale ''mazánku''. Několikrát mě musel vet píchnout venku, protože jsem už z toho píchání pěkně otrávenej, že jsem do ordinace nechtěl ani vkročit a panička je na mě už slabá, protože mi bude brzy rok a mám skoro 40 kg. Po třech týdnech jsem zase pro změnu kulhal na levou přední, pak na levou zadní a pravou zadní, tak jsem si pěkně pokulhal na všechny tlapičky.

Panička i vet si mysleli, že je to tím, že jsem rychle vyrostl, tak aby měla panička klid, dala mi udělat RTG páteře a kloubů, kde se zjistila DKK 1-1 a od té doby beru tabletky Calcigel 4tbl. denně.

  Od června 2009 beru CanVit chondro maxi, protože paničce se zdálo složení těchto bonbónů lepší, jak u Calcigelu.

 

Panička mě dala také pojistit u Podnikatelské pojišťovny Mazlík a od té doby mám zatím od všech trablů klid, dokonce už ani CanVit chondro od září 2010 neberu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MOJE VÁHA OD 2,5 MĚSÍCE:

2,5 MĚSÍCŮ 8,9KG

3 MĚSÍCE 10,9KG

3,5 MĚSÍCŮ 12,4 KG

4 MĚSÍCE 15 KG

4,5 MĚSÍCŮ 18 KG

5 MĚSÍCŮ 19 KG

5,5 MĚSÍCŮ 20,8 KG

6 MĚSÍCŮ 25,5 KG

6,5 MĚSÍCŮ 29,8 KG

7 MĚSÍCŮ 32 KG

7,5 MĚSÍCŮ 33,8 KG

8 MĚSÍCŮ 34 KG

8,5 MĚSÍCŮ 34,5 KG

9 MĚSÍCŮ 35 KG

10 MĚSÍCŮ 35,2 KG

12 MĚSÍCŮ 36,3 KG

17 MĚSÍCŮ 35,3 KG

18 MĚSÍCŮ 36,5 KG